Autoryzowany serwis samochodowy

Różnego rodzaju awarie samochodów mogą powtarzać się dość często, jeśli nie zadba się o profesjonalną jego naprawę oraz o wykorzystanie dobrej jakości, oryginalnych podzespołów. Aby serwisować swój samochód naprawdę skutecznie, warto skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę Auto-Blak, posiadającej autoryzację na naprawy samochodów Seat, Volkswagen oraz Skoda. Firma przede wszystkim bardzo dba o najwyższą jakość realizowanych usług serwisowych. To nie tylko doświadczeni mechanicy, ale także ścisłe trzymanie się wytycznych technicznych producenta danego samochodu oraz stosowanie najlepszych na rynku części zamiennych. W autoryzowanym serwisie samochodowym można skorzystać przede wszystkim z następujących usług:
• naprawy mechaniczne;
• usługi blacharskie;
• lakierowanie samochodów;
• możliwość ubezpieczenia swojego samochodu.
Pomimo autoryzacji dla powyższych marek, firma posiada jednak odpowiednie zaplecze serwisowe, dzięki któremu zajmuje się naprawami aut wszystkich marek, niezależnie od modelu czy rocznika.
H2: Autoryzacja Bosch i renowacja samochodów zabytkowych
Warsztaty samochodowe ulokowane na terenie Warszawy oraz Słupna, posiadają również pełną autoryzację marki Bosch, oferując wysokiej jakości części zamienne tego producenta i korzystając z profesjonalnych narzędzi do diagnozy usterek. Dodatkowo firma zajmuje się także profesjonalną renowacją samochodów zabytkowych, nie tylko skupiając się na mechanice, ale i na naprawach blacharskich czy na renowacji powłoki lakierniczej. Warto zajrzeć na stronę internetową https://auto-blak.pl/ , zapoznać się z wszystkimi usługami oraz sprawdzić dane kontaktowe firmy.


Auto-Blak
Farbiarska 25a
02-862  Warszawa
tel. 22 899 19 66